Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

ul. Zawiszy Czarnego 1B, 81-374 Gdynia(pomorskie)

tel. 58/620 13 81

marketing@muzeummw.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parkingparking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 58 620 13 81 wew. 23, 601 763 749, mail: marketing@muzeummw.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Audytorium (Pokaż)
121

Informacje

MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ na stałe już wrosło w gdyński pejzaż. Dziś trudno wyobrazić sobie Skwer Kościuszki bez wspaniałej sylwetki "Błyskawicy" czy też Bulwar Nadmorski pozbawiony Ekspozycji Plenerowej Broni i Uzbrojenia Morskiego. Upowszechnianie i popularyzacja historii Marynarki Wojennej RP to jeden z głównych filarów naszej działalności. Oferta ekspozycyjna, prezentująca bogate i piękne dzieje oręża polskiego na morzu, skierowana jest do wszystkich chcących poznać ten rozdział historii naszego kraju.
 
Muzeum znajduje się w odległości 10 minut od dworca PKP oraz godzinę drogi od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Obiekt posiada stały monitoring i objęty jest całodobową ochroną. Muzeum znajduje się także w doskonałym położeniu lokalizacyjnym od komunikacji publicznej - 2 min. do przystanku trolejbusowego oraz autobusowego.
 
Na czterech klimatyzowanych kondygnacjach budynku poza częścią muzealną znajduje się m. in. profesjonalnie wyposażona Sala Konferencyjno-Bankietowa oraz Audytorium, które stanowią idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.
 
Audytorium
 
Nowoczesna sala audiowizualna mogąca obsłużyć do 121 gości wraz z wyposażeniem multimedialnym to jeden z fundamentów naszej propozycji. Nasze pomieszczenie może służyć zarówno jako sala szkoleniowa, jak i sala konferencyjna.
 
Sala ma oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe. Przed salą znajduje się miejsce na przerwę kawową. Na wyposażeniu sali znajdują się: ekran z projektorem, tablica magnetyczna – suchościeralna, mównica i biurko z mikrofonami i panelem sterującym dźwięk, obraz i światło. Gwarantujemy również: dostęp do internetu bezprzewodowego, szatni oraz nowoczesnych pomieszczeń sanitarnych o wysokim standardzie.
 
Do dyspozycji Gości jest także Ekspozycja Plenerowa wraz z tarasem widokowym na Zatokę Gdańską, na którym można zorganizować poczęstunek. Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni przed wejściem głównym do Muzeum.

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl